Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2015 19:40
Chętni na odrobinę gangsterki? Zobaczcie 12 minut rozgrywki z Mafia III
3164V

Chętni na odrobinę gangsterki? Zobaczcie 12 minut rozgrywki z Mafia III

Długo musieliśmy czekać na jakikolwiek nowy materiał z Mafia III, ale deweloperzy właśnie wrzucili do Sieci długi i soczysty film z tej niezwykle wyczekiwanej produkcji. Zapraszamy na 12 minut z najnowszej pozycji o mafiosach. 

Mafia III została zaprezentowana w sierpniu i podczas gamescomu mogliśmy zobaczyć krótki zwiastun oraz kilka fragmentów rozgrywki. Od tego czasu deweloperzy nie publikowali jakichkolwiek filmów z gry, a tylko od czasu do czasu wspominali na Twitterze o wielkiej, przyszłorocznej premierze. 

Dzisiaj w końcu możemy zerknąć na gameplay, który wygląda moim zdaniem fenomenalnie. Dziennikarze mogli zapoznać się z tym wycinkiem w Kolonii, ale dotychczas deweloperzy nie zdecydowali się opublikować materiału w Sieci. 

Studio przedstawia trochę miasta, ukazuje strzelanie, jazdę samochodem po mieście i dzięki temu możemy dokładnie przyjrzeć się umiejscowieniu produkcji… Pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu miasto oraz nowy bohater, ale myślę, że najwyższy czas przyzwyczaić się do tej zmiany. Twórcy ryzykują, ale warto dać im szansę.  

Warto na pewno przypomnieć, że protagonistą tytułu został Lincoln Clay, który jest weteranem wojennym z Wietnamu. Bohater będzie mógł korzystać z pomocy Cassandry, Burke’a oraz Vito Scaletta, a historia została umiejscowiona w 1968 roku w Nowym Orleanie.

I jak Wam się podoba? 

Źródło: Twitter.com

Tagi: 2K Games gameplay Hangar 13 Mafia III