Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.12.2015 07:53
Brutalny cyberpunk - pierwsze informacje o The Surge od autorów Lords of the Fallen
1305V

Brutalny cyberpunk - pierwsze informacje o The Surge od autorów Lords of the Fallen

W sierpniu czytaliśmy pierwszą zapowiedź nowej gry twórców Lords of the Fallen. Dzisiaj kolejne informacje o The Surge, czyli szykowanym RPG-u akcji na PS4, XONE i PC.

Na temat The Surge wypowiedział się Jan Klose, prezes Deck 13. Gość podzielił nowe informacje na kilka sekcji, które znajdziecie poniżej.

1. Świat gry

Gra osadzona jest w świecie, w którym roboty i megakorporacje twierdzą, że próbują zachować resztki przyjaznego klimatu Ziemi. Obecnie niebieska planeta to zniszczony system ekologiczny, którego kompletnego rozkładu chyba nie sposób już zatrzymać.

2. Walka

Osadzenie gry w takim rodzaju industrialnej dystopii daje pole dla ciekawych potyczek. W czasie walk będzie można odcinać kończyny przeciwników, a także wspomagać swoje własne ciało cybernetycznymi przeróbkami. W grze pojawi się również system rzemieślniczy, pozwalającym na przerabianie broni.

3. Upgrade'y

Kluczowy w rozgrywce The Surge będzie Exo kombinezon, pozwalający głównemu bohaterowi na szybsze i mocniejsze działania, niż normalnie. Do kombinezonu można dołączać elementy pancerzy, różne gadżety itd.

4. Poziom trudności

Gra ma być bardzo wymagająca. Gracze będą musieli dokładnie analizować przeciwników, wynajdować ich czułe punkty i je wykorzystywać. Śmierć będzie przychodzić często.

5. Grafika

Twórcy używają ponownie swojego własnego silnika i są pewni, że grafika będzie lepsza niż w Lords of the Falen. Autorzy czują się pewni w tworzeniu gry na konsole. Tytuł powstaje z myślą o PS4, XONE i PC.

Gra ma zadebiutować w 2017 roku.

Tagi: Deck 13 lords of the fallen The Surge