Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2015 20:49
Grand Theft Auto w 16-bitach? Zobaczcie rozgrywkę z Shakedown Hawaii
855V

Grand Theft Auto w 16-bitach? Zobaczcie rozgrywkę z Shakedown Hawaii

Deweloperzy nagradzanego Retro City Rampage postanowili kontynuować prace nad swoim wielkim uniwersum i od wielu miesięcy pracują nad Shakedown: Hawaii. Gra zadebiutuje na rynku w przyszłym roku na czterech platformach, a dzisiaj możemy zerknąć na rozgrywkę z tej ciekawej produkcji.  

W Shakedown: Hawaii ponownie spotkamy bohatera Retro City Rampage, który przeszedł na błogą emeryturę, ale z powodu problemów na ulicach miasta musi wziąć sprawy w swoje ręce i powrócić do interesu. Jego mafijne imperium upada i tylko za pomocą mocnych argumentów protagonista może powrócić na szczyt.

Najnowszy fragment rozgrywki pokazuje, że deweloperzy faktycznie czerpią inspirację z wielu kultowych pozycji, ale mam nadzieję, że studio zadba o ciekawą, wielowątkową opowieść, bo samo zabijanie przechodniów i ucieczka przed policją, to w dzisiejszych czasach zdecydowanie za mało.

Pewnie nie będzie to gra dla wszystkich, ale miłośnicy indyczków upiększonych 16-bitową oprawą nie będą marudzić. Ja nie czuję się odbiorcą takich smakołyków, jednak doceniam pomysł… Jest to na pewno ciekawsza koncepcja od kolejnego symulatora kromki chleba! ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Shakedown Hawaii Vblank Entertainment