Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2015 16:31
Techland opublikował intrygujący zwiastun fabularny Dying Light: The Following
893V

Techland opublikował intrygujący zwiastun fabularny Dying Light: The Following

Kyle Crane już w lutym wyruszy na swoją kolejną wielką misję. Bohater musi opuścić mury Harran, by rozwiązać tajemnice „udomowionych zombie” i odnaleźć antyzynę. Zobaczcie zwiastun zapowiadający historię.  

Techland szykuje kawał przyjemnej opowieści dla fanów żywych trupów. Wczoraj producent Dying Light zapowiedział, że mapa w rozszerzeniu będzie dwukrotnie większa od tej znanej z podstawki, a dzisiaj możemy zerknąć na zwiastun zapowiadający historię.

W Harran zaczyna brakować antyzyny, więc Crane  musi wyruszyć na misję w poszukiwaniu jedynego lekarstwa. Dzisiaj studio opublikowało zapowiedź nadciągającej historii i moim zdaniem przygoda zapowiada się interesująco. Twórcy wpadli na dobry pomysł, który może zaskoczyć miłośników zombiaków.

Dying Light: The Following zadebituuje na rynku już w lutym, a wraz z DLC pojawi się Edycja Rozszerzona. Deweloperzy przez wiele miesięcy pracowali między innymi nad ulepszoną grafiką oraz poprawieniem sztucznej inteligencji i wszystkie te elementy trafią do graczy za darmo.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: dying light: the following Techland trailer zwiastun