Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.12.2015 21:20
Sony nie zapomniało o indykach - oto parę najciekawszych tytułów
634V

Sony nie zapomniało o indykach - oto parę najciekawszych tytułów

Tradycją stało się już regularne dawanie kilku minut na dużych wydarzeniach twórcom niezależnym, dzięki czemu małe, aczkolwiek ciekawe produkcje mogą wybić się spośród tłumu konkurentów.

Nie przedłużając, zdecydowaliśmy się zebrać 7 zapowiedzianych i zaprezentowanych tytułów w jednym newsie zbiorczym. 

Dead Star - Capital Ship Escape Run to typowy space shooter, który podchodzi do tematu nieco inaczej - zamiast nacierać i niszczyć hordy wrogów, będziemy przed nimi uciekali i starali się zabijać tylko tych, którzy nam naprawdę zagrożą.

Jeśli pokochaliście Don't Starve, to z pewnością ucieszy was informacja, iż już niedługo będziecie mogli walczyć o przetrwanie w towarzystwie wiernego przyjaciela w Don't Starve Together!

Invisible, Inc. również znalazło swoje kilka sekund chwały na PlayStation Experience, poniżej możecie zobaczyć świeży zwiastun tejże produkcji.

Zbiorczy trailer zaprezentowała zaś firma Adult Swim, dzięki której światło dzienne ujrzy między innymi Death's Gambit!

Zodiac: Orcanon Odyssey to niezwykle ciekawie zapowiadające się jRPG zmierzające zarówno PS4, jak i PlayStation Vita - poniższy materiał nie pokazał zbyt wiele, lecz tym, co na pewno zachwyca, jest styl graficzny.

Lubicie darmowe gierki? A do tego bardzo wciągające i uzależniające? To Guns Up zdecydowanie trafi w wasze gusta. Już dziś możecie przetestować ten tytuł na PlayStation 4

Brutal, to zdecydowanie jedna z ciekawszych produkcji z kategorii indyków - stylem nawiązuje do słynnego wśród graczy posiadających Wii Mad World, rozgrywka zaś pozostaje wciąż zagadką.

No i ostatni na dziś indyk z trailerem, to Fat Princess Adventures, w której produkcji pomaga Santa Monica Studios. Zdecydowaliśmy się zamieścić ją tu, gdyż nie jest to ani duża gra, ani nawet pośrednia, bardziej zaś pasuje do "indyków AAA" - jeśli ktoś uznaje taką kategorię. A, i możecie pograć Grubą Księżniczką już dziś!

Dodatkowo przypomniano o nadchodzącym Bastionie, a także zremasterowanych przygodówkach od Double Fine Productions, które znajdziecie w osobnym newsie. No i oczywiście nie mogło zabraknąć gier z komórek - zainteresowani grą Hitman GO będą mogli dorwać ten tytuł w 2016 roku.

Tagi: don't starve fat princess indie ps experience santa monica Sony