Fat Princess Adventures

Fat Princess Adventures

5,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Funbits Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.12.2015
Europa:
05.12.2015
Producent:
Funbits Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.12.2015
Europa:
05.12.2015

Recenzja redakcji

Recenzja: Fat Princess Adventures (PS4)
7.0
Recenzja: Fat Princess Adventures (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Fat Princess Adventures - opis gry

Fat Princess Adventures to gra action-RPG wyprodukowana przez amerykańskie studio Fun Bits Interactive i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 4. Tytuł ukazał się tylko w cyfrowej dystrybucji.

Adventures to trzecia część serii Fat Princess. Gra pozwala nam wziąć udział w konflikcie, który toczy się w krainie Great Bitten (Wielki Kęs) pomiędzy siłami reprezentującymi słodkości (tutejsza jasna strona mocy), a złą królową nienawidzącą cukru i władającą mocami soli. Jeszcze przed rozpoczęciem zabawy tworzymy naszą postać wybierając jej płeć, postawę, kolor skóry, cerę, fryzurę, akcesoria itd.

Pod względem rozgrywki produkcja Fun Bits przypomina gry z serii Gauntlet czy Diablo. Innymi słowy, mamy tu do czynienia z masowym szlachtowaniem nieprzyjaciół, a wydarzenia przedstawione są z perspektywy izometrycznej. Do wyboru są cztery profesje różniące się umiejętnościami i wyposażeniem. Są to wojownik, inżynier, czarnoksiężnik oraz łucznik. Decyzja w tej sprawie nie wiąże nas jednak na całą grę. Profesję można bowiem dowolnie zmienić w wyznaczonych do tego miejscach (checkpointach).

W trakcie zabawy zdobywamy nowe bronie i ekwipunek, dzięki któremu rośnie potencjał bojowy podopiecznego/podopiecznej. Wyposażenie możemy również udoskonalać za pomocą zdobycznego złota i diamentów. Na uwagę zasługuje ponadto możliwość pozyskiwania supermocy. Możemy je zdobyć na dwa sposoby - albo nabijając wskaźnik wspaniałości albo zjadając kawałek tortu przy pełnym zdrowiu.

Oprócz fabularnej kampanii, która składa się z siedmiu rozdziałów (składają się na nią misje obowiązkowe i opcjonalne), gra posiada również inne warianty rozgrywki i atrakcje, jak multiplayer (kooperacja) oraz Grindhouse (Tyrka), czyli tryb pozwalający grać na zaliczonych wcześniej poziomach w celu zgarnięcia lepszych nagród.

Wideo - Fat Princess Adventures

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper