Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2015 15:27
Polacy z Plastic Studios przedstawiają Bound - ten tytuł zapowiadało Sony Santa Monica!
1827V

Polacy z Plastic Studios przedstawiają Bound - ten tytuł zapowiadało Sony Santa Monica!

Pamiętacie tajemniczą zapowiedź Sony Santa Monica z nogami baletnicy? Twórcy serii God of War w tak nietypowy sposób wspomnieli o nowej pozycji Polaków z Plastic Studios. Deweloperzy odpowiedzialni za Datura postanowili zaprezentować nowy tytuł – poznajcie Bound. 

Bound to platformówka 3D przygotowana przez rodzime Plastic Studios. W produkcji deweloperzy skoncentrowali się na stronie narracyjnej oraz przygotowaniu dojrzałej fabuły. Autorzy przy tym nie zapomnieli oczywiście o hardcorowcach, więc w grze pojawi się sporo wyzwań, które będą składać się na jedną wielką układankę.

Na blogu Sony pojawia się wzmianka, że to gracze będą decydować w jaki sposób podejdą do tej przygody i to oni zadecydują, czy przygotowany produkt będzie tak naprawdę grą.  

Twórcy tworząc główną bohaterkę poszukiwali bogatej osobowości, której piękne ruchy mogliby przenieść do dzieła. W ostatecznym rozrachunku padło na Marię Udod, której umiejętności możecie podziwiać na poniższym filmie.

W pierwszej informacji otrzymaliśmy również zapewnienie, że tytuł będzie platformówką 3D w bardzo klasycznym wydaniu. Studio spędziło już ponad rok nad optymalizacją, by mieć pewność, że ta artystyczna opowieść nie zostanie zniszczona przez niespodziewane niedogodności. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/12/03/experimental-3d-platformer-bound-announced-for-ps4/

Tagi: bound plastic studios playstation 4 sony santa monica zapowiedź