Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2015 16:02
Szybciej znaczy lepiej? Beta Uncharted 4: A Thief's End startuje już jutro. Mamy szczegóły
1510V

Szybciej znaczy lepiej? Beta Uncharted 4: A Thief's End startuje już jutro. Mamy szczegóły

Naughty Dog wczoraj zaprezentowało rozgrywkę z bety trybu sieciowego Uncharted 4: A Thief's End, a dzisiaj Sony poinformowało, że zmagania rozpoczną się wcześniej. Znajdą się chętni na testowanie?  

Dość niespodziewanie na Twitterze PlayStation Europe pojawiła się informacja o zmianie daty rozpoczęcia testów Uncharted 4: A Thief's End, jednak na nasze szczęście nie będziemy musieli czekać na zmagania dłużej. Beta pierwotnie miała rozpocząć się w piątek, ale według dzisiejszej wiadomości serwery zostaną włączone już jutro o godzinie 18:00!

Otrzymaliśmy również wiadomość, że zainteresowani gracze muszą przygotować około 7GB wolnej przestrzeni na dysku PlayStation 4 oraz oczywiście subskrybować PlayStation Plus.

W zabawie mogą uczestniczyć wszyscy posiadacze Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a – wystarczy załączyć tytuł, wejść w odpowiednią zakładkę i następnie powinno rozpocząć się pobieranie dodatkowych plików. Ostatnie pojedynki odbędą się w niedzielę, 13 grudnia.

Jest to bez wątpienia niepowtarzalna okazja, by wypróbować najnowszy tytuł Naughty Dog. Uncharted 4: A Thief's End trafi na półki sklepowe już w marcu.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta beta testy Naughty Dog uncharted 4: a thief's end