Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 15:08
Just Cause 3 ze sporymi problemami na Xbox One? Patch jest niezbędny
1348V

Just Cause 3 ze sporymi problemami na Xbox One? Patch jest niezbędny

Wielkie dzieło Avalanche Studios debiutuje w tym tygodniu i pierwsi gracze zapoznają się z najnowszą historią Rico. Niestety, gra ma podobno spore problemy na konsoli Microsoftu, które w dzisiejszych czasach nie powinny mieć miejsca.  

Twórcy Just Cause 3 nie zajęli się w odpowiedni sposób optymalizacją produkcji? Ekipa NX Gamer wzięła na warsztat wersję na Xboksa One i według opublikowanych danych gra ma problemy z płynnością animacji (liczba fps-ów potrafi spaść nawet do 17), rozgrywka często „rwie”, a im dłużej gramy, tym jest zdecydowanie gorzej… 

Niedogodności pojawiają się również w scenkach przerywnikowych i wczytywaniu kolejnych etapów przygody. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale podobno problemem pozycji jest pamięć RAM, przez którą cierpi cała wydajność gry.

Jak podają specjaliści te trudności uniemożliwiają przyjemną rozgrywkę, ponieważ w kluczowych scenach fps-y nie możemy nawet marzyć o stałych 30 klatkach.  

Jest to naprawdę zaskakująca wiadomość, ponieważ twórcy zdecydowali się na rozdzielczość 900p dla Xboksa One, co miało pozytywne wpłynąć na optymalizację rozgrywki… Miejmy nadzieję, że studio prędko zajmie się wydaniem kolejnych łatek. 

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Avalanche Studios just cause 3 problemy xbox one