Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2015 19:30
Microsoft na przyszły tydzień szykuje coś wielkiego? Firma organizuje wydarzenie przed The Game Awards 2015
772V

Microsoft na przyszły tydzień szykuje coś wielkiego? Firma organizuje wydarzenie przed The Game Awards 2015

W przyszłym tygodniu będziemy świadkami The Game Awards 2015 oraz PlayStation Experience, ale wiele na to wskazuje, że Microsoft nie zamierza odpuścić końcówki roku. Firma zapowiedziała małą imprezę dla swoich najwierniejszych fanów.

Major Nelson na swoim blogu poinformował graczy o Xbox Fan Celebration, czyli specjalnym wydarzeniu zorganizowanym przez ekipę Microsoftu z okazji The Game Awards 2015. Nie jest to typowa sytuacja, więc bardzo możliwe, że Amerykanie już w przyszłym tygodniu zaprezentują coś wielkiego dla posiadaczy Xboksów One. 

Trudno oczywiście zgadywać, ale na pewno warto pamiętać o słowach organizatora TGA – na imprezie będziemy świadkami „10 wielkich premier”, więc możemy oczekiwać, że wśród tej listy pojawi się choć jedna ciekawa pozycja dla sympatyków Microsoftu. 

Warto na pewno w tym miejscu wspomnieć o plotce dotyczące Forza Horizon 3 – w Sieci od 3 dni pojawiają się „przecieki”, które mają sugerować nadejście w przyszłym roku nowych wyścigów z tej wyjątkowej serii. Nie są to oczywiście w żaden sposób potwierdzone informacje. 

Mimo wszystko jeśli nie chcecie przegapić żadnych zapowiedzi – wpadajcie jak najczęściej na PPE. Nasza ekipa przygotuje relacje z The Game Awards 2015 oraz PlayStation Experience! ;)

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/27/microsoft-to-host-xbox-fan-celebration-at-the-game-awards-2015/

Tagi: major nelson Microsoft the game awards 2015 Xbox One