Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2015 15:31
Kamil Orman-Janowski autorem muzyki dodatków do Path of Exile
318V

Kamil Orman-Janowski autorem muzyki dodatków do Path of Exile

Kilka miesięcy temu wspominaliśmy na PPE o rozszerzeniu do Path of Exile - The Awakening. Wiedzieliście, że muzykę do tego wyjątkowego RPG-a stworzył Polak? Kamil Orman-Janowski w najbliższym czasie może nas jeszcze wielokrotnie zaskoczyć. 

Kamil Orman-Janowski, pomimo że swoją muzyczną podróż rozpoczynał od klimatów elektronicznych (trance, house), nie przeszkodziło mu to rozwinąć się w kompozycjach bazujących w dużej mierze na instrumentach symfonicznych i śmiałym krokiem wejść w świat gier.

Obecnie kompozytor oraz autor muzyki rozszerzenia Path of Exile "The Awakening" i nadchodzących dodatków, swoją przyszłość związał z Grinding Gear Games i wszystko na to wskazuje, że o artyście będzie jeszcze o wiele głośniej w nadchodzących tygodniach. Ponadto skomponował muzykę do świetnie zapowiadającej się gry The Shadowborn, która na tegorocznych targach Digital Dragons zainkasowała nagrodę najlepszej gry indie.

Wspominamy o tym na PPE, ponieważ kompozytor to kolejny Polak, który za pomocą swojej pracy ulepsza znane i cenione produkcje. Path of Exile to jedne z mocniejszych RPG-ów akcji, który zadebiutował na rynku w ostatnich latach. Miło wiedzieć, że deweloperzy z naszego kraju są doceniani i mogą prezentować swoje wysokie umiejętności na wielu frontach. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: muzyka muzyka gracza Path of Exile