Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2015 15:04
W przyszłym roku rozwiążemy sporo trudnych zagadek - zapowiedziano Xing: The Land Beyond Brings Paradise
620V

W przyszłym roku rozwiążemy sporo trudnych zagadek - zapowiedziano Xing: The Land Beyond Brings Paradise

Deweloperzy z White Lotus Interactive postanowili zaprezentować szerokiej publiczności swoje nadchodzące dzieło. Gra początkowo miała zadebiutować wyłącznie na komputerach osobistych, ale w przyszły mroku z tą logiczną przyjemnością zapoznają się również gracze na PlayStation 4. Poznajcie Xing: The Land Beyond Brings Paradise.

Xing: The Land Beyond Brings Paradise to logiczna przygodówka stworzona przez zespół White Lotus Interactive. Deweloperzy postanowili przygotować trójwymiarową opowieść, w której gracze muszą zmierzyć się z wieloma wymagającymi zagadkami.

W produkcji śmiałkowie już na samym początku są świadkami śmierci głównego bohatera. Nieszczęśnik traci ciało, ale jego dusza rozpoczyna nową podróż. Trafia na tajemniczą wyspę, która zaskakuje nie tylko prezentacją ale również skrywaną tajemnicą. W trakcie tej nietypowej przygody gracze odkrywają prawdę o życiu postaci oraz starają się pogodzić z tą nietypową sytuacją.

Gra pod względem rozgrywki pozwala zainteresowanym eksplorować wielkie lokacje, odkrywać sekrety oraz rozwiązywać wymagające zagadki. Warto jednak zauważyć, że w tytule nie znajdziemy żadnych walk, czy też większej akcji – studio postawiło na bardzo spokojne prowadzenie wydarzeń i refleksyjne pokonywanie przeszkód w formie nowych logicznych pułapek.

Projekt w przyszłym roku zadebiutuje na komputerach osobistych i PlayStation 4. 

Tagi: