Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 26.11.2015 11:00
Spektakularny zwiastun Attack on Titan zdradza orientacyjną datę premiery
674V

Spektakularny zwiastun Attack on Titan zdradza orientacyjną datę premiery

Sądząc po ostatnich gameplayach Omega Force może dostarczyć fanom serii całkiem dobrej rozrywki. Miejmy nadzieję, że podeszli do tematu z poszanowaniem materiału źródłowego.

Najnowszy filmik zaprezentowany przez wydawcę pokazuje nam nie tylko sekwencje fabularne zaciągnięte prosto z kart komiksu, ale również nowe fragmenty zaczerpnięte prosto z rozgrywki. Wydaje się, że system poruszania się został bardzo fajnie odwzorowany i faktycznie będziemy mogli poczuć się niczym członkowie elitarnego zespołu walczącego z tytanami.

Znamy również orientacyjną datę premiery gry. Attack on Titan trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku w Kraju Kwitnącej Wiśni. Wydawca nie potwierdził jeszcze kiedy zamierza wypuścić tę produkcję na rynek zachodni. Wiemy jedynie, że również będzie to miało miejsce w przyszłym roku.

Dajcie znać jak wam się podoba poniższy zwiastun. Mamy nadzieję, że "odwrócona formuła Warriors" sprawdzi się i wniesie trochę powiewu świeżości pomiędzy tytuły autorstwa Omega Force.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/26/ps4ps3ps-vita-exclusive-attack-on-titan-gets-new-trailer-february-2016-japanese-release-window/

Tagi: attack on titan Omega Force trailer zwiastun