Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 14:31
DICE pracuje nad kolejnymi darmowymi dodatkami dla Star Wars: Battlefront
802V

DICE pracuje nad kolejnymi darmowymi dodatkami dla Star Wars: Battlefront

Wczoraj poznaliśmy szczegóły nowego, bezpłatnego trybu do Star Wars: Battlefront (2015), jednak to nie koniec darmowych przyjemności. DICE pracuje nad kolejną zawartością i wkrótce poznamy szczegóły nadciągających DLC. 

Po ogłoszeniu Przepustki Sezonowej do Star Wars: Battlefront (2015) w Sieci pojawiło się wiele negatywnych opinii o wyciętej zawartości i głupiej polityce DICE oraz Electronic Arts.

Jednak nie możemy zapomnieć, że deweloperzy jeszcze przed premierą gry zapowiedzieli gratisowe rozszerzenie – Bitwa o Jakku – które pozwoli nam pobiegać po wcześniej nieznanych lokacjach i sprawdzić nowy tryb.

A to nie koniec bezpłatnej zawartości – studio poinformowało, że wraz z dodatkową zawartością z Season Passa gracze otrzymają również dodatki za darmo:

„Oczywiście planujemy również wspieranie Star Wars: Battlefront w przyszłości. Dodamy więcej ukochanych przez graczy elementów, takich jak map, Gwiezdnych Kart za darmo w przeciągu najbliższych miesięcy, uzupełniając tym samym treści z Przepustki Sezonowej. Wkrótce opublikujemy więcej informacji.”

Jest to na pewno miła wiadomość, która zainteresuje wielu naszych czytelników. Możemy w tej sytuacji mieć pewność, że w przeciągu najbliższych miesięcy otrzymamy kolejne darmowe dodatki.

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/ea-to-offer-more-free-dlc-maps-in-star-wars-battlefront-in-the-near-future/

Tagi: DICE dlc Electronic Arts star wars: battlefront (2015)