Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.11.2015 15:13
"Fallout 4 najsolidniejszą premierą w historii Bethesdy"
1161V

"Fallout 4 najsolidniejszą premierą w historii Bethesdy"

Niemalże każda gra Bethesdy słynie z tego, że w pierwszym okresie swojego funkcjonowania jest przepełniona różnego rodzaju bugami - niezależnie czy to duża produkcja z otwartym światem, czy też liniowy shooter.

Dlatego też nikogo nie powinno dziwić, iż Fallout 4 ma równie dużo błędów. Jednakże pomimo wielkiej fali krytyki napływającej ze strony fanów ekipa odpowiedzialna za grę jest po prostu dumna ze swojego dzieła

To prawda, że swoboda jaką oferują nasze gry prowadzą do niezamierzonych, niekiedy złych, konsekwencji, w czasie gdy program otrzymuje zbyt wiele niespodziewanych sygnałów na raz.

W najnowszym dziele Bety jest naprawdę multum możliwości, które mogą zbyt mocno obciążać silnik, co powoduje powstawanie bugów - na przykład opieka nad naszą bazą. 

Mimo wszystko jesteśmy szczęśliwi, że Fallout 4 jest naszą najsilniejszą i najsolidniejszą produkcją w historii naszej firmy. Chcemy z tego miejsca podziękować naszej fenomenalnej ekipie QA, która pracowała bardzo ciężko by wyłapać jak najwięcej błędów podczas procesu deweloperskiego. Lecz wiadomo, że setki testerów nigdy nie zastąpią milionów graczy bawiących się przy grze po premierze. Pracujemy jeszcze mocniej by naprawić najważniejsze błędy.

Bethesda planuje już w przyszłym tygodniu wypuścić "betę łatki" na PC, której rozwój wspomoże przygotować finalną wersję patcha na wszystkie platformy.

Przypominamy, że już już nasz Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/20/fallout-4-pc-beta-patch-date/

Tagi: