Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2015 14:31
Próbka Resident Evil: Revelations 2 do pobrania za darmo na PlayStation 4 i PlayStation 3
1180V

Próbka Resident Evil: Revelations 2 do pobrania za darmo na PlayStation 4 i PlayStation 3

Capcom zdecydował się na nietypową formę dystrybucji Resident Evil: Revelations 2 i wydał produkcję w odcinkach. Nie wszyscy byli zadowoleni z tej decyzji, ale przynajmniej teraz możemy bez problemu wypróbować wstęp do tej przerażającej historii. Chcecie zobaczyć, czy biegające truposze jeszcze straszą? Śmiało! 

Na początku tygodnia wspominaliśmy o pojawieniu się darmowego odcinka Resident Evil: Revelations 2 na Xbox Live. Capcom postanowił dogodzić również graczom na konsolach Sony, więc wrzucił wstęp do tej ciekawej opowieści na PlayStation Store.

Dzięki temu każdy z Was może bez najmniejszych problemów sprawdzić początek i zadecydować, czy warto zainwestować w całą opowieść. Tytuł możecie dodać do kolejki klikając tutaj. Warto na pewno wspomnieć, że pozostałe epizody historii są aktualnie wycenione na 104 zł.

Produkcja zebrała sporo skrajnych opinii, a gra otrzymała oceny na poziomie 75%. Niby nie jest to wiele, ale według dziennikarzy projekt może pochwalić się świetnym klimatem przypominającym „stare-dobre Residenty”

Za podesłanie informacji, dziękuję użytkownikowi saptis.

 

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: