Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 21:02
Poznaliśmy nazwisko bohaterki Mass Effect: Andromeda? Fani odkrywają informację
1135V

Poznaliśmy nazwisko bohaterki Mass Effect: Andromeda? Fani odkrywają informację

BioWare niezbyt chętnie publikuje informacje na temat Mass Effect: Andromeda. Studio tylko od czasu do czasu wrzuci do Sieci mały zwiastun, który pobudza tłumy zagorzałych fanów uniwersum. To właśnie sympatycy serii prawdopodobnie odkryli nazwisko głównego bohaterki najnowszej odsłony. 

Na początku miesiąca BioWare opublikowało materiał, który ponownie nie zaprezentował czystej rozgrywki, ale możemy mieć pewność, że film pobudził fanów uniwersum. To właśnie gracze odkryli, że na jednej ze scen (43-44 sekunda) pojawia się nieśmiertelnik z nazwiskiem „RYDER” lub „RIDER”, który ma należeć do głównej bohaterki produkcji.

Twórcy przygotowując tę postać mogą inspirować się Sally Ride, która 18 czerwca 1983 poleciała w kosmos i tym samym zrealizowała misję STS-7. Ride została pierwszą amerykańską astronautką (trzecią po Tierieszkowej i Sawickiej).

Niektórzy nawet po drugiej stronie ekranu potrafią wypatrzeć „zdjęcie mężczyzny z dwójką dzieci”, czyli podobno rodziny bohaterki Mass Effect: Andromeda.

Deweloperzy już wcześniej zapowiedzieli, że Komandor Shepard nie będzie bohaterem tej produkcji, a akcja Andromedy ma być spin-offem, który pokaże wydarzenia z trylogii z innej perspektywy. Warto na pewno dodać, że Shepard został nazwany po pierwszym amerykańskim astronaucie – Alanie Shepardzie. 

Źródło: http://www.gamesradar.com/mass-effect-andromeda-protagonist-hero-name/

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda