Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 20:08
Poświęcisz 25 godzin na odblokowanie nowej klasy w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege?
3208V

Poświęcisz 25 godzin na odblokowanie nowej klasy w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege?

Ubisoft zapowiedział, że wszystkie mapy, tryby oraz klasy żołnierzy trafią do graczy całkowicie za darmo. Chociaż na nowe specjalizacje wojaków nie wydamy ani złotówki, to jednak będziemy musieli poświęcić naprawdę sporo czasu na odblokowanie operatorów. 

Francuzi potwierdzili, że przez rok Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zostanie rozszerzony o 4 nowe mapy, 8 operatorów, przedmioty dodatkowe, tryby gry, wydarzenia oraz aktywności. Firma ma spory plan na rozwój produktu, który będzie nagradzał graczy za rozgrywanie pojedynków.

Chociaż nowe klasy trafią do gry za darmo, to jednak będziemy musieli je odblokować za gotówkę. Tutaj otrzymamy wybór – wykorzystamy walutę „Rozgłos” lub Kredyty R6. W tym pierwszym przypadku są to zwykłe punkty, które zarobimy w grze – między innymi za wygrane pojedynki, zabójstwa, asysty, czy też reanimacje. Natomiast Kredyty R6 możemy po prostu nabyć za prawdziwą gotówkę.

Korporacja jednak podkreśla, że odblokowanie jednego operatora zajmie średnio około 25 godzin, czyli około 2-3 tygodnie:

"Każdy z nowych operatorów wydanych po premierze gry może zostać odblokowany po mniej więcej 25-godzinnej rozgrywce (około 25.000 Punktów Rozgłosu). Posiadane przez nas dane wskazują, że przeciętny gracz FPS spędza od 8 do 10 godzin tygodniowo w swojej ulubionej grze FPS (co pozostaje w zgodzie z naszymi obserwacjami z okresu zamkniętej Bety), więc odblokowanie nowego operatora powinno zająć od dwóch do trzech tygodni. "

Co jeśli nie chcemy poświęcać aż tyle czasu? Wystarczy wydać 19,99 zł na jednego z operatorów. Warto jednak zaznaczyć, że na początku w tytule pojawi się dwudziestka żołnierzy, których również będziemy odblokowywać, jednak ma to być znacznie łatwiejsze.  

Szykujecie się na wielogodzinne sesje, czy jednak wolicie nadszarpnąć swój domowy budżet? 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/rainbow_six_siege/news/rainbow_six_sieges_dlc_operators_will_take_25_hours_each_to_unlock_if_you_dont_pay_for_them.html

Tagi: dlc mikrotransakcje Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft