Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 16.11.2015 11:17
Jason znowu zabija! Zerknijcie na bardzo wczesny fragment rozgrywki z Friday the 13th
1106V

Jason znowu zabija! Zerknijcie na bardzo wczesny fragment rozgrywki z Friday the 13th


Jason Voorhees powróci by siać postrach! Wszystko za sprawą wiernych fanów klasycznego slashera, którzy wyłożyli pieniądze na produkcję gry o maniakalnym mordercy. Sprawdźcie jak zapowiada się gameplay.

Studio Gun Media co prawda już od jakiegoś czasu pracowało nad Friday the 13th: The Game, ale potrzebowali jeszcze dodatkowych pieniędzy. Za pomocą Kickstartera udało im się uzbierać dodatkowych 700 tysięcy dolarów i to właśnie po części dzięki pieniądzom pozyskanym od miłośników serii Jason powróci do życia w wirtualnym świecie. Co ciekawe, gra nie będzie klasycznym survival horrorem, a jest to tytuł nastawiony na asynchroniczny multiplayer.

Twórcy udostępnili właśnie bardzo wczesny fragment rozgrywki po to, abyśmy mieli jakiekolwiek rozeznanie na temat tego, jak w planach ma ostatecznie prezentować się gameplay. Jest to wersja pre-alpha, więc zmienić może się praktycznie wszystko. Pomysł jest niezły i na tym etapie prac prezentuje się obiecująco. Miejmy nadzieję, że wyjdzie z tego coś ciekawego.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/16/friday-the-13th-the-game-watch-the-first-pre-alpha-gameplay-footage-here/

Tagi: