Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 11.11.2015 11:30
Sprawdź czy Codsworth z Fallout 4 wypowie Twoje imię
4646V

Sprawdź czy Codsworth z Fallout 4 wypowie Twoje imię

Jesteśmy zaledwie dobę po premierze, a gracze wyciskają z gry Fallout 4 najdrobniejsze szczegóły. Tym razem mamy... listę imion.

Codsworth to nasz domowy robot, który należy do rodziny jeszcze przed apokalipsą. Z przedpremierowych zwiastunów dowiedzieliśmy się, że spotkamy go również w Bostonie po wojnie nuklearnej. Okazuje się, że twórcy zatroszczyli się, aby mechaniczny pomocnik zwracał się do naszego bohatera po imieniu. Z tego powodu Bethesda nagrała aż 1000 ( ! ) ścieżek dźwiękowych z imionami wypowiadanych przez Codswortha. Jeden z użytkowników Reddita wykopał je z gry i zamieścił na forum.

Oczywiście nie ma wśród nich polskich imion. Być może byłoby inaczej, gdyby gra pojawiła się u nas w pełnej lokalizacji. Jeżeli jednak szukacie pełni immersji, to zapewne warto zainteresować się podaną rozpiską. A nuż znajdziecie przynajmniej angielski odpowiednik swojego imienia.

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4

Źródło: http://www.destructoid.com/here-are-all-the-names-fallout-4-s-codsworth-can-say-320178.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Tagi: