Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2015 16:30
Take-Two chwali się wynikami i ponownie zapowiada wielką premierę na 2016 rok
1287V

Take-Two chwali się wynikami i ponownie zapowiada wielką premierę na 2016 rok

Take-Two to wydawca, producent i dystrybutor gier, który zajmuje się dobrami przygotowywanymi między innymi przez Rockstar Games oraz 2K Games. Dyrektor generalny korporacji zapowiedział, że w przyszłym roku będziemy świadkami wielkiej premiery.  

Na spotkaniu z inwestorami szefowie Take-Two z dumą i radością wypowiadali się o kolejnym zakończonym okresie finansowym. Firma potwierdziła, że do końca września 2015 roku odnotowano zysk na poziomie 55 milionów dolarów.

Jednak podczas wydarzenia otrzymaliśmy ciekawszą informację. Na początku prezes firmy Karl Slatoff wspomniał, że wewnętrze studia pracują nad wieloma tytułami:

„Nasi deweloperzy z całego świata pracują nad licznymi niezapowiedzianymi projektami, nowymi IP i produkcjami z naszych znanych marek.”

Co w tym zaskakującego? W zasadzie nic, ale wtórował mu dyrektor generalny Take-Two – Strauss Zelnick – który zapowiedział, że w przyszłym roku zadebiutuje na rynku „przynajmniej jedna produkcja, która nie została aktualnie zapowiedziana”.

Oczywiście nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów, ale ja mam wrażenie, że w końcu do życia powróci Agent. Zapowiedź w połowie roku i premiera w okresie wrzesień-listopad? Biorę w ciemno! Warto na pewno wspomnieć, że niektórzy obstawiają pojawienie się kontynuacji Red Dead Redemption...

A Wy, jak sądzicie? Agent w końcu powstanie z grobu? 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/take-two-will-release-a-new-unannounced-game-in-2016/

Tagi: