Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2015 20:30
Film Call of Duty i serial Skylanders - Activision Blizzard zdradza nowe plany na rozwój swoich marek
612V

Film Call of Duty i serial Skylanders - Activision Blizzard zdradza nowe plany na rozwój swoich marek

Włodarze Activision Blizzard nie zamierzają zmarnować okazji i firma poinformowała o wielkich planach dotyczących rozwoju swoich dwóch wielkich IP. Gracze mogą przygotowywać się na film Call of Duty, a najmłodsi na kreskówkę ze Skylandersami w roli głównej. 

Szefowie Activision Blizzard potwierdzili rozszerzenie swoich IP. Skylandersy otrzymają serial animowany o nazwie Skylanders Academy, którego producentem został Eric Roger (Futurama). Korporacja również potwierdziła, że bohaterom swoich głosów użyczą między innymi: Justin Long (Alvin and the Chipmunks), Ashley Tisdale (Phineas and Ferb), Jonathan Banks (Breaking Bad) oraz Norm McDonald (Saturday Night Live).

W przypadku filmu na podstawie Call of Duty nie otrzymaliśmy na dzień dzisiejszy większych szczegółów, ale możemy spodziewać się historii osadzonej w futurystycznych klimatach. Firma w komunikacie prasowym wspomina o Advanced Warfare i Black Ops 3.

Nikogo nie powinna dziwić ta sytuacja, ponieważ pierwsze wzmianki o tworzeniu filmów i seriali przez Activision Blizzard pojawiły się we wrześniu 2014 roku. Warto na pewno dodać, że wiceprezesem oddziału został Nick van Dyk, który przez ponad 9 lat pracował dla Walt Disney Company.

To jak, pójdziecie do kin na film Call of Duty? ;)

Źródło: http://www.engadget.com/2015/11/06/activision-blizzard-tv-film-studio-call-of-duty

Tagi: Activision Blizzard call of duty film serial skylanders