Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2015 17:07
Na masturbującą się detektyw trochę zaczekamy - Hidetaka Suehiro ma problemy ze zdrowiem
900V

Na masturbującą się detektyw trochę zaczekamy - Hidetaka Suehiro ma problemy ze zdrowiem

Twórca Deadly Premonition, który od kilku miesięcy pracuje nad bardzo nietypowym projektem, poinformował, że robi sobie przerwę od tworzenia gier. Hidetaka Suehiro ma problemy ze zdrowiem i postanowił odpocząć.

Hidetaka Suehiro to znany deweloper, który odpowiada za między innymi The Last Blade, Tomba! 2: The Evil Swine Return, Deadly Premonition oraz D4: Dark Dreams Don’t Die. Twórca poinformował na blogu o swojej chorobie:

„Niestety, mam dla Was złe wieści. Od dzisiaj rozpoczynam krótką przerwę w tworzeniu gier, ponieważ chce się skupić na powrocie do zdrowia po reaktywnej hipoglikemii.”

W kolejnej części wiadomości SWERY podkreślił, że po swoim powrocie da z siebie wszystko, by przygotowywać lepsze i bardziej niesamowite produkcje.

Ta wiadomość jest na pewno smutna dla graczy lubiących nietypowe pozycje. Suehiro jest znany z przygotowania oryginalnych dzieł, a jego ostatnim projektem jest „dziewczyna detektyw, która masturbuje się, aby rozwiązać morderstwa?”. Więcej informacji na temat tej wyjątkowo ciekawej pozycji znajdziecie tutaj. 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/d4/news/deadly_premonition_creator_swery_to_take_a_break_from_development_for_health_reasons.html

Tagi: choroba Hidetaka Suehiro swery