Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2015 18:00
Gearbox potwierdza przesunięcie premiery Battleborn - kolejna gra ucieka z gorącego okresu
382V

Gearbox potwierdza przesunięcie premiery Battleborn - kolejna gra ucieka z gorącego okresu

Mogliśmy się spodziewać tej informacji. Twórcy uniwersum Borderlands potwierdzili przesunięcie premiery Battleborn! Jest to kolejna produkcja, która nie zamierza walczyć w lutym o uwagę graczy.  

Pod koniec października informowaliśmy naszych czytelników, że premiera Mirror’s Edge Catalyst została przesunięta 26 lutego na 24 maja. Niemal identyczną drogę wybrali deweloperzy z Gearbox, którzy potwierdzili zmianę wydania na rynek swojego najnowszego dzieła.

Battleborn miało początkowo zadebiutować na rynku 9 lutego, ale autorzy zmienili datę debiutu na 3 maja. Oficjalnym powodem jest oczywiście „chęć w pełni zrealizowania kreatywnej wizji”... Jednak nie możemy zapomnieć, że na początku roku na rynek trafi między innymi Firewatch, Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Far Cry Primal oraz XCOM 2, więc ta decyzja nikogo nie powinna szczególnie dziwić.

Gearbox tworzy nowe IP, które zapowiada się ciekawie, ale autorzy najwidoczniej nie chcą zmierzyć się między innymi z Rozłamem Ludzkości oraz nową odsłoną Far Cry. 

Źródło: http://gamingbolt.com/gearboxs-battleborn-delayed-to-may-3rd

Tagi: battleborn data premiery Gearbox Software przesunięcie Take-Two