Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 17:57
Call of Duty: Black Ops III na poprzedniej generacji to żart! Zobaczcie porównanie Xbox One vs. Xbox 360
5517V

Call of Duty: Black Ops III na poprzedniej generacji to żart! Zobaczcie porównanie Xbox One vs. Xbox 360

Call of Duty: Black Ops III to kolejny tytuł, który wskakuje jednocześnie na dwie generacje. Activision zdecydowało się wydać tytuł na stare konsole i wydawca będzie musiał zmierzyć się z licznymi, a zarazem bardzo negatywnymi komentarzami. Zobaczcie porównanie produkcji, które jednocześnie ukazuje, że edycja na PlayStation 3 i Xboksa 360 to po prostu żart.  

Biję się w pierś! Wczoraj oglądałem jeden z fragmentów rozgrywki Call of Duty: Black Ops III z PlayStation 3 i w sumie na pierwszy rzut oka nie wyglądało to źle... Nie zobaczyłem pełnego filmu, przeskoczyłem pewien piękny kamień, ale dzisiaj pragnę naprawić swój błąd.

Poniżej zobaczycie porównanie gry na Xboksa One oraz Xboksa 360 i szczerze nie rozumiem jednego – po co wydawać taki półprodukt? Tytuł nie zawiera kampanii, nie będzie trzymał „standardów serii”, czyli 60 klatek na sekundę, a w dodatku nawet w trybie sieciowym oraz zmaganiach z zombiakami jest po prostu kastratem.

Ekipa Candyland przygotowała świetne porównanie, które ukazuje znaczące zubożenie miejscówek...  W tym świetle tytuł wygląda jeszcze gorzej – zachęcam do przewinięcia filmu do 1 minuty i 4 sekund. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III Treyarch