Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 16:13
Hype rośnie! Zobaczcie premierowy zwiastun Fallout 4
1721V

Hype rośnie! Zobaczcie premierowy zwiastun Fallout 4

Jesteście na to gotowi? Koniec z marzeniami, liczeniem dni i czekaniem na małe informacje. Bethesda właśnie wrzuciła do Sieci premierowy zwiastun Fallout 4, na którym możemy zobaczyć sporo rozgrywki i wielkie wybuchy! 

Wielu z Was długo czekało na premierę Fallout 4, ale po miesiącach męczarni już w przyszłym tygodniu zagramy w ten niezwykle ciekawy tytuł. Bethesda właśnie wrzuciła do Sieci premierowy zwiastun, który nie zawodzi i przygotowuje śmiałków na radioaktywne przyjemności.

Krótkie wprowadzenie do fabuły, monstrualne bestie, piękne lokacje, bohaterowie, wielkie bronie, trochę strzelania i kilka efektownych wybuchów – tak w kilku słowach można podsumować najnowszy zwiastun nadciągającego Fallouta. Materiał prezentuje się naprawdę ciekawie i potrafi zachęcić do pozycji Amerykanów. 

Warto na pewno wspomnieć, że już dzisiaj możecie pobrać specjalną aplikację, dzięki której sprawdzicie mapę i mini-gierki. Niezbędne odnośniki znajdziecie w tej wiadomości.

Ostrzegamy również, że w Sieci pojawia się coraz to więcej spoilerów fabularnych z gry. Podobno część graczy ukończyła już tytuł i teraz z chorą radością publikuje w komentarzach na forach i stronach zakończenie pozycji. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: