Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2015 20:26
Overwatch coraz bliżej konsol?
597V

Overwatch coraz bliżej konsol?

Najbliższy weekend będzie bardzo szczególny dla wszystkich sympatyków Blizzarda. Będziemy świadkami kolejnego BlizzConu, w trakcie którego zobaczymy wiele wyśmienitych pojedynków oraz usłyszymy ciekawe informacje o nadciągających produkcjach. Firma nadal nie ogłosiła przeniesienia Overwatch na konsole, ale bardzo możliwe, że wkrótce otrzymamy tę wiadomość. 

6 listopada rozpocznie się BlizzCon 2015, który na pewno przyniesie sporo informacji o Overwatch. Czy otrzymamy datę premiery i zapowiedź edycji na konsole? Mam taką nadzieję.

Od kilku dni odbywają się testy beta tytułu i dziennikarze brytyjskiego Eurogamera znaleźli w kodzie źródłowym produkcji bardzo ciekawą informację – w grze pojawiły się adnotacje dotyczące uwierzytelniania na PlayStation Network oraz Xbox Live! Oczywiście Blizzard bardzo szybko zareagował i skasował niepotrzebne linijki kodu, ale ta wiadomość rozgrzała Sieć.

Według najnowszych informacji korporacja przygotowała wybitną strzelankę, która potrafi przyciągnąć do ekranu na wiele, wiele godzin. Już teraz niektórzy miłośnicy gatunku wierzą, że będzie to jedna z najmocniejszych gier generacji. Blizzard przyzwyczaił nas do przygotowywania fenomenalnych dzieł i podobno Overwatch będzie mógł rywalizować z największymi rywalami.

Warto oczywiście w tym miejscu wspomnieć, że już wcześniej pracownicy „Zamieci” wspominali o porcie pozycji na Xboksa One i PlayStation 4, a niedawno na stronie tytułu pojawiła się wzmianka o konsolach.

Źródło: http://www.gamesradar.com/overwatch-console-leaks/

Tagi: Blizzard blizzcon Overwatch