Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2015 15:35
Sprawdźcie jak przez lata zmieniło się uniwersum Bethesdy - Fallout 4 vs. Fallout 3
2511V

Sprawdźcie jak przez lata zmieniło się uniwersum Bethesdy - Fallout 4 vs. Fallout 3

Premiera Fallout 4 nadciąga. W Sieci pojawiają się kolejne szczegóły oraz materiały z dzieła Bethesdy, a my tym razem mamy dla Was coś przyjemnego. Bez spoilerów i niepotrzebnych treści, zobaczcie porównanie Fallout 3 z Fallout 4!

Lata mijają, gry pięknieją? Nie inaczej, a najlepszym dowodem na te słowa jest ewolucja Fallouta. W październiku 2008 roku odbyła się światowa premiera Fallout 3  i od tego wielkiego wydarzenia minęło już 7 lat... W tym czasie do naszych domów zawitały nowe konsole, a nawet mogę śmiało powiedzieć, że urządzenia rozgościły się na dobre.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o debiucie New Vegas w 2010 roku, ale w naszej galerii znajdziecie dzisiaj porównanie głównych serii. Tytuł ewoluował w każdym miejscu i nikogo nie powinien dziwić graficzny przeskok.

Te porównanie jest w moim odczuciu ciekawe, ponieważ pokazuje zmiany w obrębie jednej serii. W dodatku możemy zerknąć na podobne sceny – pies z Fallout 3 jest wprost cudowny! ;)

Lubię oglądać takie porównania, bo zawsze przypominam sobie słowa, które wypowiedziałem kilka lat temu „ta gra nie może wyglądać lepiej!”... No może w przypadku dzieł Bethesdy nie mamy do czynienia z najpiękniejszymi tytułami na rynku, ale od zawsze pozycje tego studia charakteryzują się wielkimi światami wypełnionymi aktywnościami po brzegi. 

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/04/fallout-4-vs-fallout-3-comparison-shots-show-how-far-weve-come/

Tagi: Bethesda fallout 3 Fallout 4 porównanie