Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2015 17:29
Microsoft dokładnie przedstawia New Xbox One Experience - zobaczcie prezentacje
881V

Microsoft dokładnie przedstawia New Xbox One Experience - zobaczcie prezentacje

W nadchodzącym tygodniu wszyscy posiadacze Xboksów One pobiorą wielką aktualizację, która wprowadzi na konsole New Xbox One Experience. Amerykanie chcą przygotować graczy na to wydarzenie i z tego powodu opublikowano dwa materiały wideo. Zapraszamy do oglądania!

Larry Hryb oraz Richard Irving postanowili dokładnie zaprezentować nowy dashboard Xboksa One. Przedstawiciele Microsoftu nagrali dwa materiały, które na pewno odpowiedzą na wiele Waszych pytań.

W moim odczuciu New Xbox One Experience prezentuje się wyśmienicie – zdecydowanie lepiej niż aktualne menu. Jednak wygląd jest tutaj sprawą drugorzędną... Najważniejsza jest szybkość, a jak widać poniżej NXOE działa wyjątkowo dobrze. Bieganie pomiędzy opcjami, wysyłanie wiadomości, sprawdzanie informacji o grach – wszystko działa płynnie.

Początkowo trudno będzie się przyzwyczaić do zakładki z lewej strony, ale pewnie jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu. Warto zauważyć, że w szybkich opcjach znajdziemy porządny mikser, dzięki któremu wyciszymy dźwięk lub headset.

Premiera New Xbox One Experience odbędzie się 12 listopada, a wraz z tą aktualizacją, posiadacze Xboksów One otrzymają dostęp do wstecznej kompatybilności. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: