Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.11.2015 08:18
Pierwsze porównanie grafiki z Rise of the Tomb Raider na X360 i XONE
2065V

Pierwsze porównanie grafiki z Rise of the Tomb Raider na X360 i XONE

Sporo graczy ma przed sobą niezłą "zagwozdkę" - czy kupić już za kilka dni Fallout 4, a może Rise of the Tomb Raider? Niektórzy nie mają jednak dylematu. Dla posiadaczy X360 decyzja jest prosta, bo Fallout 4 omija platformy starszej generacji.

Na szczęście wygląda na to, że Rise of the Tomb będzie na Xbox 360 porządną konwersją, z dobrą grafiką. Ekipa GearNuke dorwała się do pierwszych screenshotów z wersji gry na X360 i zestawiła je z tymi samymi scenkami na Xbox One. Rezultat takiego porównania jest naprawdę obiecujący dla last-genowego hardware'u. Okazuje się, że Lara wygląda na X360 niewiele gorzej niż na XONE.

Crystal Dynamic podjęło się tworzenia wersji na X360 we współpracy z Nixxes, ekipą, która wcześniej odpowiadała za porządne porty wcześniejszych gier wydawanych przez Square Enix na PC i PS4. Studio wykonało też znakomitą konwersję Tomb Raider: Definitive Edition dla PS4, więc można spodziewać się równie dobrej roboty również w tym przypadku.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że deweloperom uda się utrzymać na X360 stabilne 30 fps przy takim poziomie grafiki. O tym co z tego wyszło przekonamy się już 13 listopada.

Gra doczekała się już zwiastuna premierowego. Znajdziecie go tutaj.

Przypominamy również, że na PPE jest już recenzja Rise of the Tomb Raider.

Tagi: