SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2015 19:34
Techland zaprasza na halloweenową imprezę w Dying Light
609V

Techland zaprasza na halloweenową imprezę w Dying Light

Twórcy z Wrocławia postanowili zaprosić wszystkich graczy na specjalną zabawę z okazji Halloween. Waszym zadaniem będzie przetrwanie w mieście pełnym żywych trupów, a wydarzenie zapowiada świetny zwiastun.  

Techland ponownie nie zawodzi. Twórcy zapraszają na specjalne wydarzenie z okazji halloween. Gracze muszą przygotować się na ostrą walkę z hordami żywych trupów, ale dzięki tej zabawie możemy zgarnąć kilka ciekawych upominków.

Imprezę zapowiada Community Manager Techlandu – Michał Napora:

„Kiedy skończysz już imprezować i będziesz miał ochotę na jeszcze trochę horroru w okresie Halloween, mamy dla Ciebie idealne wyzwanie. Wieczorem uruchom grę na poziomie Hard, wyłącz wszystkie światła w pokoju, załóż słuchawki i sprawdź, jak długo będziesz w stanie przetrwać w nocy bez wchodzenia do stref bezpieczeństwa. Następnie podziel się swoimi wrażeniami na naszych kanałach social media i dodaj hasztag #GoodNightGoodFright. W przyszłym tygodniu najlepsze wpisy nagrodzimy cyfrowymi upominkami.”

Rodzime studio kolejny raz udowadnia, że potrafi dobrze wykorzystać nadarzające się okazje na promocję Dying Light. Nam nie pozostaje nic innego jak biegać po Harran, cieszyć się zabawą i wyczekiwać na The Following.

Wielki dodatek do hitu Techlandu zadebiutuje już na początku przyszłego roku. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: