Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2015 18:02
Zobaczcie rozgrywkę z klimatycznego Below - 18 minut podążania w mroku
615V

Zobaczcie rozgrywkę z klimatycznego Below - 18 minut podążania w mroku

Wśród tony najróżniejszego indyczego mięska można od czasu do czasu znaleźć kawał porządnej produkcji. Studio Capybara Games przygotowuje mroczną pozycję, o której naprawdę warto pamiętać. Zobaczcie świeżutką rozgrywkę, na której bohater przemierza klimatyczne lokacje. 

Według pierwotnych planów Below miał zadebiutować w 2015 roku na komputerach osobistych oraz Xboksach One, ale wiele na to wskazuje, że deweloperzy opóźnią datę debiutu i zaserwują nam swój tytuł dopiero na początku przyszłego roku. Nie będzie to w moim odczuciu zła wiadomość, bo ostatnie 2 miesiące roku są obładowane wielkimi premierami, wśród których gra mogłaby po prostu zaginąć.

W moim odczuciu tej pozycji należy poświęcić odpowiednią uwagę, bo tytuł charakteryzuje się świetną atmosferą. Pewnie niektórym będzie przeszkadzać zastosowana kamera, ale pewnie jest to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Na filmie zobaczycie pierwsze 18 minut rozgrywki i już od początku główny bohater musi radzić sobie z wieloma niebezpieczeństwami. Autorzy obiecują wiele wyzwań, a przy tej okazji na pewno warto wspomnieć, że niektórzy porównują to dzieło do serii ostatniej, wielkiej From Software...

Źródło: Twitter.com

Tagi: