Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 23.10.2015 12:04
Sony zdradza informacje dotyczące Bloodborne: The Old Hunters
981V

Sony zdradza informacje dotyczące Bloodborne: The Old Hunters

Na targach Tokyo Game Show przekonałem się, że Bloodborne: The Old Hunters, to kawał zacnego kodu. Sony ujawnia przedpremierowo rąbek tajemnicy na małym Q&A.

Co zatem czeka nasz, gdy powrócimy do wiktoriańskiego miasta Yahrnam? Zabawa w The Old Hunters będzie miała miejsce w koszmarze, w który łapani są dawni łowcy. Nie zabraknie oczywiście nowych strojów, broni i przedmiotów, ale to jest akurat oczywiste. Rozszerzenie stanowi integralną część gry i nie będzie działało bez niego. Osoby nie posiadające dodatku nie będą mogły również wejść w interakcję z graczami znajdującymi się w nowych lokacjach.

Jak dostać się do nowych miejscówek? W Hunter's Dream czekać na nas będzie nowy przedmiot zwany "Eye of a Blood-drunk Hunter". Pojawi się on dopiero po przekroczeniu pewnego fabularnego fragmentu gry. Jeżeli zatem ukończyliście Bloodborne będziecie musieli powtórzyć kawałek zabawy zanim będziecie mogli zabrać się za DLC. Pojawią się także nowe trofea. 

Na koniec warto dodać, ze Bloodborne: The Old Hunters, po zainstalowaniu dodatku, nie będzie wymagane do ukończenia gry i stanowi opcjonalną zawartość.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/10/22/sony-posts-bloodborne-the-old-hunters-qa-details-content-trophies-access-and-more/

Tagi: