Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2015 17:26
Mike Bithell przygotowuje specjalną wersję Volume na PlayStation VR
298V

Mike Bithell przygotowuje specjalną wersję Volume na PlayStation VR

Volume zadebiutowało w sierpniu na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych i gra zebrała pozytywne opinie. Mike Bithell poinformował, że produkcja wskoczy na PlayStation VR. 

Volume: Coda to zręcznościowa skradanka wyprodukowana przez niezależne studio Bithell Games należące do Mike’a Bithella, twórcy między innymi Thomas Was Alone. Gra jest bezpłatnym dodatkiem do wydanego w 2015 roku Volume i do rozgrywki wykorzystuje gogle PlayStation VR.

Deweloper potwierdził, że w produkcji wcielimy się w nową postać i weźmiemy udział w zupełnie nowej kampanii. Opowieść pozwoli poznać zainteresowanym 30 wymagających poziomów.

Oczywiście nie otrzymaliśmy jakichkolwiek wskazówek, kiedy możemy oczekiwać na Volume: Coda. Tytuł wskoczy na rynek w dniu premiery PlayStation VR i będzie w pełni korzystał z mocy nowego urządzenia Sony.

Bithell wspomniał również, że Volume nadal zmierza na PlayStation Vitę, ale na szczegóły musimy zaczekać. Miłą informacją na pewno jest wsparcie dla opcji Cross-Buy – jeśli kupiliście tytuł na PlayStation 4, to edycję na małą konsolę Japończyków otrzymacie za darmo.

Na zakończenie dodam, że Volume znajduje się w promocji na PlayStation Store (30%) do 4 listopada. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/10/22/volume-coda-is-a-free-playstation-vr-expansion-due-in-2016/

Tagi: mike bithell Playstation VR Volume volume: coda