SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2015 18:01
Twórcy opowiadają o przygotowaniu Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - jak Wasze wrażenia z DLC?
1197V

Twórcy opowiadają o przygotowaniu Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - jak Wasze wrażenia z DLC?

Od tego tygodnia zainteresowani poznają kolejną opowieść Geralta z Rivii. Twórcy postanowili przybliżyć nam powstawanie pierwszego rozszerzenia do Dzikiego Gonu i zapraszają na specjalny materiał. 

Deweloperzy postanowili przedstawić kilka informacji o produkcji i pozwalają nam zerknąć na proces powstawania dzieła. Jak powiedział Jose Teixeira praca w CD Projekt RED jest świetna, ponieważ każdy z twórców może wyrazić swoją opinię na temat projektu i zdanie członków zespołu mają znaczenie. Przedstawiciel studia kolejny raz podkreśla, że wszyscy pracownicy CDP RED są graczami i zawsze starają się wycisnąć ze swojej produkcji 100%.

Nie będę ukrywał, że naprawdę lubię oglądać podobne materiały, ponieważ pozwalają nam przynajmniej na chwilę zerknąć na pracę zespołu odpowiedzialnego za takie dzieła jak Wiedźmin 3: Dziki Gon. Autorzy latami pracują nad historią, którą my możemy poznawać z wielką przyjemnością.

Ta wiadomość to w moim odczuciu dobry moment na zapytanie Was – jak oceniacie Serca z Kamienia? Przygotowana opowieść jest Waszym zdaniem odpowiednio soczysta? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera wiedźmin 3: dziki gon wiedźmin 3: dziki gon - serca z kamienia

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 13.10.2015
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme