Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.10.2015 15:06
Supermassive Games zaskoczone sprzedażą Until Dawn - rozpoczynają się rozmowy o możliwym sequelu
1029V

Supermassive Games zaskoczone sprzedażą Until Dawn - rozpoczynają się rozmowy o możliwym sequelu

PlayStation 4 nie otrzymało w tym roku zbyt wielu tytułów na wyłączność, lecz jeśli już jakieś się ukazywały, to były co najmniej dobre. Jednym z tak zwanych czarnych koni tegorocznej stawki okazało się Until Dawn.

Niezwykła popularność jaką stworzyli tej produkcji YouTuberzy i streamerzy sprawiła, iż sprzedaż dzieła Supermassive Games poszybowała w górę jak rakieta, przekraczając wszelkie oczekiwania.

Dlatego też autorzy już tworzą kolejne dzieło oparte o sprawdzoną formułę rozgrywki, lecz nie koniecznie będącą kolejnym horrorem. Może jakiś dramat pokroju Heavy Rain? O tym przekonamy się zapewne już w przyszłym roku na E3, bądź przy innej dużej okazji. 

Jeśli zaś chodzi o Until Dawn 2, to deweloperzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie może to być sequel w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Trudno zatem zgadywać, w którym kierunku pójdą twórcy. Póki co wstępne rozmowy się toczą, lecz aby mówić o czymkolwiek związanym z ich postępami, jest stanowczo za wcześnie.

Info podesłał: kristoffer1979

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2015/10/09/supermassive-games-until-dawn-2-being-discussed-sales-surpassed-expectations/#/slide/1

Tagi: