Claire Redfield powróci w filmie Resident Evil: The Final Chapter

News
1133V
Claire Redfield powróci w filmie Resident Evil: The Final Chapter
Mateusz Gołąb | 28.09.2015, 15:24

Przydługa seria nie najlepszych popkroniaków z Millą Jovovich w roli głównej dobiega końca, a w ostatniej odsłonie powróci znana bohaterka.

Męczenie marki Resident Evil kiepskimi filmami trwało zdecydowanie zbyt długo. Pierwszy film był niezły, ale wraz z dwójką jakość tej produkcji zaczęła staczać się coraz niżej. Na szczęście przed nami ostatni rozdział opowieści o Alice. W The Final Chapter bohaterka będzie musiała powrócić do Raccoon City, gdzie oddziały specjalne korporacji Umbrella przygotowują się do ostatecznego ciosu wymierzonego w ludzkość.

Z najnowszych Twitterowych fotek zamieszczonych przez Millę dowiedzieliśmy się, że na plan filmowy trafiła również aktorka Ali Larter, którą możemy znać z wcześniejszych części Resident Evil. Wcieliła się w nich w Claire Redfield, więc jej obecność podczas nagrania pozwala sądzić, że bohaterka ponownie stanie ramię w ramię z Alice.

Zdjęcia możecie obejrzeć w naszej galerii.

A może mamy tu jakichś fanów filmowej serii Resident Evil? Koniecznie dajcie nam znać, co takiego podoba wam się w tym cyklu.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/617237-milla-jovovich-and-ali-larter-pose-in-new-resident-evil-the-final-chapter-photo#/slide/4

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych