SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2015 21:29
Zobaczcie gry zmierzające na Oculusa - gdzie jest ta wielka rewolucja?
2032V

Zobaczcie gry zmierzające na Oculusa - gdzie jest ta wielka rewolucja?

Na właśnie odbywającym się Oculus Connect 2, mogliśmy zobaczyć sporo gier wideo, które od wielu miesięcy są przygotowywane przez zewnętrzne studia dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Patrząc na prezentację między innymi nowej gry Epic Games trudno mi uwierzyć w nadciągającą rewolucję. 

Przez ponad godzinę przeglądałem się tej konferencji i nadal nie potrafię zrozumieć fenomenu nadciągającej technologii. Kwintesencją moich obaw o gogle wirtualnej rzeczywistości jest nowa gra zaprezentowana przez Epic Games.

Twórcy serii Unreal, Gears of War, czy też ojcowie Unreal Engine ukazali Bullet Train, który wygląda w moim odczuciu przeciętnie... Nawet zaprezentowany fragment rozgrywki nie był podkręcony, wyreżyserowany, co w zasadzie nie jest złą informacją, ale liczyłem na zdecydowanie więcej.

No dobra, ale byłbym niesprawiedliwy gdybym nie docenił zwiastuna „Rift Games”. Firma w taki sposób zaprezentowała inne, nadciagające tytuły, ale właśnie... To jest trailer. Już w przypadku rozgrywki pewnie nie będzie to wyglądać tak dobrze.

Warto oczywiście pamiętać, że do większości gier wykorzystamy kontroler od Xboksa One lub Oculus Touch.

Zerknijcie na zaprezentowane materiały i dajcie mi znać, czy kupujecie tę nadciągającą rewolucję? 

Tagi: