Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2015 17:55
Destiny: The Taken King z rekordem na PlayStation Store! Świetny wynik dzieła Bungie
1186V

Destiny: The Taken King z rekordem na PlayStation Store! Świetny wynik dzieła Bungie

Bungie wraca na szczyt? Destiny: The Taken King zalicza bardzo udany start. Gra odnotowała znaczący rekord na PlayStation Store i jednocześnie poprawiła swoje własne wyniki. Tytuł jest rozchwytywany przez graczy na całym świecie. 

Activision z dumą poinformowało, że dodatek The Taken King jest najczęściej pobieraną produkcją w dniu premiery w historii PlayStation. Rozszerzenie pobudziło fanów strzelanek do tego stopnia, że gra poprawiła swój wynik z debiutu podstawowej wersji!

Kilka słów na ten temat wypowiedział Eric Hirshberg, prezes Activision Publishing:

„Destiny: The Taken King to oficjalnie najczęściej pobierana produkcja w dniu premiery w historii PlayStation i gra ustanowiła nowy rekord jednoczesnej liczby graczy na serwerach oraz pobiła w tym temacie premierę Destiny, więc mogę śmiało uznać, że marka nabiera rozpędu.”

Jak widać słuchanie graczy, dobry marketing oraz odpowiednie zmiany sprawiły, że The Taken King pobiło nawet premierę samego Destiny. W tej sytuacji możemy mieć pewność, że na serwerach pozycji nie zabraknie graczy, którzy chętnie wyruszą z Wami na niebezpieczne misje. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/destiny_the_taken_king/news/destiny_the_taken_king_becomes_the_most_downloaded_day-one_game_in_playstation_history.html

Tagi: Activision Bungie destiny the taken king