Reanimal otrzymało demo. Twórcy Little Nightmares zabierają graczy w przerażającą podróż

Tarsier Studios, które dotąd było znane z tworzenia serii Little Nightmares powraca z nową historią. Czy zmrozi Wam krew w żyłach? Przekonajcie się sami grając w demo Reanimal.
Reanimal to nowy tytuł Tarsier Studios realizowany dla THQ Nordic, który ma trafić na komputery oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch 2 w 2026 roku. Zespół postanowił porzucić serię Little Nightmares, ale nie koncept na rozgrywkę.
Reanimal również jest przygodówką z elementami gry platformowej i survival horroru stawiającego na składanie. Gracze wcielą w rodzeństwo, które próbuje uratować trójkę przyjaciół i uciec z wyspy, która kiedyś była ich domem.




Z okazji rozpoczętego Steam Next Fest na platformie Valve można zagrać w demo dające dostęp do samego początku historii. Oznacza to, że zainteresowani odwiedzą niesamowite środowiska, takie jak Młyn (the Mill) i Plac Kolejowy (Trainyard), odkrywając pierwsze fragmenty mrocznej tajemnicy, która wiąże ten niepokojący świat i staną twarzą w twarz z groteskowym oprawcą znanym tylko jako Wąchacz (Sniffer).