Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2015 16:30
Driveclub nie powiedział ostatniego słowa. Nadciągają nowe atrakcje - pierwsze dostępne od dzisiaj
960V

Driveclub nie powiedział ostatniego słowa. Nadciągają nowe atrakcje - pierwsze dostępne od dzisiaj

Evolution Studios nie zamierza zrezygnować ze wspierania Driveclub. Studio potwierdziło, że najbliższe tygodnie będą bardzo przyjemne dla sympatyków dynamicznej jazdy. Twórcy przygotowują wielką aktualizację, która zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. 

Można odnieść wrażenie, że twórcy Driveclub chcą naprawić swoje relacje z graczami, ponieważ właśnie otrzymaliśmy informacje o nadciągających, darmowych dodatkach. Wszyscy zainteresowani będą mogli w każdym tygodniu sprawdzić nowe trasy w trybie Sprint. Rozszerzenia będą wydawane do Bożego Narodzenia.

Autorzy poinformowali, że pracują nad dużą aktualizacją do produkcji, która trafi na serwery w przyszłym miesiącu. Patch na pewno zainteresuje sympatyków sieciowej jazdy, ponieważ w końcu otrzymamy możliwość tworzenia swoich lobby.

„Wielki patch” jest podobno zaplanowany na 10 października – w tym dniu Driveclub obchodzi pierwszą rocznicę, więc możemy spodziewać się czegoś naprawdę wyjątkowego.

Jest to na pewno świetna wiadomość dla miłośników pozycji, którzy nadal każdą wolną chwilę spędzają z tytułem Evolution Studios. W Sieci pojawiły się nawet domniemania, że na początku przyszłego miesiąca twórcy przedstawią nową Przepustkę Sezonową.  

Od dzisiaj możecie sprawdzić 2 nowe trasy, które zostały zaprezentowane na poniższym filmie: 

Źródło: Facebook.com/

Tagi: