Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2015 21:28
Ubisoft czekał na odpowiednią technologię, aby przygotować Assassin’s Creed: Syndicate
775V

Ubisoft czekał na odpowiednią technologię, aby przygotować Assassin’s Creed: Syndicate

Miłośnicy biegania po dachach już pod koniec przyszłego miesiąca zapoznają się z nową opowieścią Asasynów. Dyrektor kreatywny Assassin's Creed: Syndicate wypowiedział się na temat gry i wspomniał, że jego studio przez długi czas czekało na odpowiednią technologię, która zdoła udźwignąć piękno Londynu. 

Dokładnie 23 października odbędzie się światowa premiera Assassin's Creed: Syndicate. Ubisoft przygotowuje się do tego dnia od dawna, a kilka słów na temat produkcji powiedział Marc-Alexis Côté. Jego studio od dawna czekało na technologię, która pozwoli przygotować piękny, bogaty i wielki Londyn:

„Musieliśmy czekać na technologię, aby przygotować coś, co nazywamy „nowoczesnym Londynem”, który jest wiktoriańskim Londynem w okresie Rewolucji Przemysłowej. Czuliśmy, że wcześniejsza technologia nie pozwoli nam zaprezentować uroków miasta. Wszystkie pojazdy, ludzie, wyższe budynki, szersze ulice – to wszystko potrzebuje mocy obliczeniowej, którą teraz posiadamy.”

Nie jest to pewnie dla Was specjalne zaskoczenie. Londyn z Syndicate prezentuje się naprawdę urokliwie i jeśli gra będzie pozbawiona problemów Assassin's Creed: Unity, to możemy otrzymać naprawdę ciekawą produkcję.

Na zakończenie zapraszam na krótki fragment rozgrywki, na którym zobaczycie między innymi walkę na pociągu: 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/09/13/ubisoft-had-to-wait-for-the-technology-to-catch-up-to-make-assassins-creed-syndicates-victorian-london/

Tagi: Assassin's Creed: Syndicate marc-alexis cote Ubisoft