Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2015 14:32
Sony zapowiada oficjalną aplikację UEFA Champions League dla PlayStation 4
1060V

Sony zapowiada oficjalną aplikację UEFA Champions League dla PlayStation 4

Już jutro rozpocznie się faza grupowa kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Na początek zobaczymy między innymi starcia Manchesteru City z Juventusem, Sevilli z Borussia Moenchengladbach, czy też PSV Eindhoven z Manchesterem United. Jeśli jesteście wiernymi fanami piłki nożnej, to na pewno zainteresuje Was aplikacja przygotowana dla PlayStation 4. 

Sony właśnie zapowiedziało nową aplikację PlayStation F.C. UEFA Champions League. Dzięki programowi otrzymamy możliwość rywalizowania o wielkie nagrody – między innymi bilet na tegoroczny finał Ligi Mistrzów, który odbędzie się w Mediolanie.

Posiadacze PlayStation 4 będą mogli wybrać drużynę marzeń, najlepszych zawodników, czy też przewidywać wyniki spotkań. Za każde odpowiedzi fani piłki zgarną punkty, które pozwolą określić "Poziom fana UEFA Champions League".

Najwierniejsi miłośnicy Ligi Mistrzów zgarną tygodniowe i sezonowe nagrody od PlayStation, a po rozegraniu ćwierćfinałów także wielką nagrodę, czyli wspominany wcześniej wyjazd do Włoch na finał LM.

Tak prezentują się przygotowane gry:

  • Fantasy Football - Wybierz drużynę marzeń UEFA Champions League – dokonuj transferów, decyduj o zmianach i oczywiście wybierz nazwę dla swojej drużyny.
  • Top Five [dostępne wkrótce] - Którzy zawodnicy zagrają najlepiej w kolejnym meczu? Dokonaj wyboru.
  • Predictor - Czy zdołasz przewidzieć wynik zbliżającego się meczu?

Warto dodać, że subskrybenci PlayStation Plus będą mogli zobaczyć klasyczne spotkania z archiwum Ligi Mistrzów. Aplikacja jest dostępna od dzisiaj w PlayStation Store.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aplikacja Liga Mistrzów piłka nożna playstation 4