Jeszcze więcej nowości w Disney+. Thriller kryminalny i komedia już dostępne

Disney zazwyczaj nie oferuje wielu nowości, ale w tym tygodniu platforma pozytywnie zaskakuje. Dzisiaj widzowie mogą sprawdzić nowe produkcje.
Początek października na Disney+ przyniósł kilka ciekawych nowości. W ofercie pojawił się już „Baloniarz” oraz specjalny odcinek „Family Guy: Głowa Rodziny – Przebój na Halloween”, który błyskawicznie podbił serca fanów animacji. Teraz do katalogu dołączają dwie zupełnie nowe produkcje.
Pierwsza z nich to „Torreador i Taksówkarz” – nastrojowa, emocjonalna opowieść o spotkaniu dwóch światów. David, młody prokurator dorabiający nocami jako kierowca, przypadkiem ratuje życie członka grupy torreadorów. Niedługo później zostaje zatrudniony jako prywatny szofer legendarnego Maestro, z którym wyrusza w podróż przez Hiszpanię. Ich wspólna trasa staje się podróżą w głąb siebie – pełną wspomnień, pożegnań i odkryć. To film drogi z duszą, w stylu klasycznego europejskiego kina.




Drugą premierą jest „Stacja Zaginionych” – francuski thriller kryminalny z mocnym psychologicznym zacięciem. Akcja przenosi nas do Perpignan, gdzie w latach 90. zaginęła seria młodych kobiet. Po dwudziestu latach sprawa powraca, gdy śledcza Flore Robin postanawia rozwikłać tajemnicę dawnych zbrodni. Wkrótce odkrywa sieć sekretów i rodzinnych dramatów, wciągając widza w mroczny klimat europejskiego noir.
Disney+ dzięki takim tytułom jak „Torreador i Taksówkarz” oraz „Stacja Zaginionych” pokazuje, że potrafi wyjść daleko poza animacje i superbohaterów. To świetny tydzień dla widzów spragnionych emocji, tajemnic i filmów, które zostają z nami na długo po seansie.