Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2015 19:21
Fallout 4 w polskiej wersji językowej!
4516V

Fallout 4 w polskiej wersji językowej!

Od wielu tygodni zasypujecie nas jednym, znaczącym i bardzo trudnym pytaniem – czy Fallout 4 zostanie w Polsce zlokalizowany? W końcu możemy udzielić Wam odpowiedzi. Na szczęście bardzo pozytywnej. 

Kilka tygodni temu pisałem w tej sprawie do przedstawicieli Cenegi, ale wtedy otrzymałem zimne „informacja zostanie opublikowana wkrótce”.

Ale już dzisiaj możemy Wam potwierdzić, że ten wielki RPG od Bethesdy otrzyma polskie napisy w wersji na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste!

Początkowo otrzymaliśmy wiadomość od użytkownika QuArHoDrOn – dzięki! – a następnie dopytaliśmy u naszych tajemnych źródeł, które potwierdziły tę informację. Pozostaje czekać na oficjalną notkę prasową od Cenegi, która powinna pojawić się na dniach. 

Myślę, że to jest wyjątkowa wiadomość, na którą czekało wielu czytelników PPE. Teraz otwieramy szampany i wygrywamy z Niemcami! ;)

Na zakończenie warto przypomnieć – wczoraj otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie, że Fallout 4 to ogromna produkcja. Tytuł pod jednym względem przewyższa łącznie Skyrima oraz Fallouta 3.

Tagi: Bethesda cenega Fallout 4