SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 03.09.2015 09:42
Wszystkie części Deus Ex za 28 zł? Aż wstyd nie skorzystać z okazji
1164V

Wszystkie części Deus Ex za 28 zł? Aż wstyd nie skorzystać z okazji

Dobra promocja na Steamie jest dobra. A skoro możemy się dzięki niej przygotować na premierę nowej odsłony serii, to za takie pieniądze, aż głupio się nie skusić.

Już w lutym zagramy w Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Nowe przygody Adama Jensena są bezpośrednią kontynuacją poprzedniej odsłony serii, a od premiery minęło już tyle czasu, że naturalnie mogliśmy zapomnieć szczegóły tamtej historii. Może warto zatem ją sobie przypomnieć? A skoro już zagramy w Deus Ex: Bunt Ludzkości, to za jednym zamachem można też pociągnąć oryginał i nie do końca udane Invisible War? Zwłaszcza, że mamy możliwość dostać je za grosze.

Cyberpunkowa seria trafiła właśnie na Steamową promocję i jest to nie byle jaka okazja. W paczce znajdziemy wersję GOTY pierwszego Deus Eksa, jego sequel, Reżyserską edycją Buntu Ludzkości, a także konwersję z komórek Deus Ex: The Fall. Normalnie wydalibyśmy na te tytuły grubo ponad 100 Euro. Tymczasem, jeszcze przez 35 godzin możemy je wyrwać za 6.59, co przelicza się na niecałe 28 zł.

Ktoś się skusi?

Źródło: http://www.pcgamer.com/you-can-get-all-deus-ex-games-for-under-7-right-now/

Tagi: