Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2015 19:55
Twórcy DOOM-a celują w 1080p i 60 klatek na sekundę
817V

Twórcy DOOM-a celują w 1080p i 60 klatek na sekundę

Nowy DOOM zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Twórcy postanowili odpowiedzieć o produkcji i jak się okazuje ten tytuł będzie wielkim krokiem dla całego studia. Deweloperzy zawiesili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. 

id Software przygotowując DOOM postawiło na kolejną odsłonę id Tech. Szósta generacja silnika zapowiada się naprawdę dobrze, ponieważ przedstawiciele studia uważają, że narzędzie umożliwi przygotowywanie "najpiękniejszych gier".

Właśnie o ten tytuł zawalczy Doom (2016) – twórcy podkreślili, że zamierzają przygotować najlepiej wyglądającą pozycję, która w dodatku będzie bardzo płynna. Deweloperzy celują w 1080p i 60 klatek na sekundę. Na pewno istotnym elementem będzie liczba fps-ów, ponieważ w kolejnej odsłonie tej wielkiej serii bardzo istotnym aspektem jest dynamiczne eliminowanie przeciwników.  

Studio opublikowało dzisiaj dwa materiały ze specjalnej sesji na E3. Ekipa na miejscu opowiadała o produkcji gry i wspominała o swoich najważniejszych celach.

Nie będę specjalnie odkrywczy, ale chciałbym, aby id Software w końcu podało szczegóły bety DOOM-a. Wszyscy posiadacze Wolfenstein: The New Order od dawna czekają na tę informację. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: