Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.08.2015 08:24
Bleszinski prezentuje pierwsze screeny z LawBreaker; gra "mile widziana na Xboksie"
1249V

Bleszinski prezentuje pierwsze screeny z LawBreaker; gra "mile widziana na Xboksie"

Już w weekend mamy ujrzeć pierwszy gameplay z nowego projektu Cliffa Bleszinskiego, w trakcie imprezy PAX Prime. Na chwilę przed rozpoczęciem tego wydarzenia Bleszinski podrzucił nam zdjęcia pokazujące gameplay z LawBreakers.

Gra póki co prezentowana była tylko na mało ciekawym zwiastunie live-action. Pora na więcej konkretów. Na pierwszy ogień idą zdjęcia przedstawiające testujących grę deweloperów. Na drugim planie widać monitor z odpalonym tytułem. To pierwszy raz, kiedy możemy przyjrzeć się rozgrywce z LawBreakers. Gra jest strzelaniną FPP, w której wcielimy się w przedstawicieli policji lub ulicznych gangów. Walki mają odbywać się w dwóch zespołach po 5 osób.

Przy okazji Cliff Bleszinski zachęcił graczy na swoim Twitterze, by wysyłali wiadomości do Sony i Microsoftu, jeśli chcą zobaczyć LawBreakers na PS4 i XONE. Okazuje się, że takie sygnały już dotarły do giganta z Redmond, bo sam Phil Spencer napisał na Twitterze, że Cliff Bleszinski "jest zawsze mile widziany na Xboksie". Być może zatem niedługo przeczytamy, że LawBreakers trafi również, oprócz PC, przynajmniej na jedną z konsol.

 

Tagi: Cliff Bleszinski Lawbreakers Phil Spencer