Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 27.08.2015 16:43
Nowe postapokaliptyczne materiały z Fallouta 4? Przyjmujemy z otwartymi ramionami
1299V

Nowe postapokaliptyczne materiały z Fallouta 4? Przyjmujemy z otwartymi ramionami

Parę dni temu Wojtek informował was o artbooku z Fallouta 4, który już możecie zamawiać chociażby na Amazonie. Tymczasem Bethesda podzieliła się czterema grafikami z albumu oraz ciekawą informacją dotyczącą nowej gry z legendarnej już serii.

Wspomniane obrazki możecie obejrzeć w galerii poniżej. Przypominamy, że artbook ukaże się nakładem wydawnictwa  Dark Horse Comics i zadebiutuje na rynku 22 grudnia 2015 roku. Produkt został wyceniony na 39,99 dolarów, co wcale nie jest wygórowaną kwotą w zamian za ładnie przygotowany album wypełniony nigdzie indziej niepublikowanymi grafikami.

Przy okazji Twitterowej prezentacji wspomnianych obrazków na oficjalnym koncie studia, pracownik firmy Bethesda zdradził również, że na potrzeby Fallouta 4 przygotowano 2 razy więcej assetów graficznych, niż do The Elder Scrolls V: Skyrim. Takie stwierdzenie porusza wyobraźnię. W końcu Skyrim był oferował ogromny świat, który mogliśmy przemierzać wedle własnego uznania. Czy to oznacza, że Fallout 4 będzie jeszcze większy? Przekonamy się już niebawem. 

Premiera gry odbędzie się już 10 listopada tego roku.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/27/four-new-artwork-pieces-revealed-for-fallout-4-fallout-4-has-double-the-assets-of-skyrim/

Tagi: Bethesda Fallout 4 szkice koncepcyjne