Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 26.08.2015 12:35
Telefoniczna apka wspomoże użytkowników PlayStation i Xboksa One w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
879V

Telefoniczna apka wspomoże użytkowników PlayStation i Xboksa One w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Tak, napisałem "użytkownicy PlayStation i Xboksa One", bo z jakiegoś dziwnego powodu, nie będzie ona współpracować z pecetową i Xboksową wersją gry.

Aplikacja dostępna będzie od 1 września, czyli pojawi się w mobilnych sklepach wraz z premierą gry. Podobnie, jak w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes będzie ona rozszerzeniem funkcjonalności urządzenia iDroid, z którego korzysta Snake. Co to oznacza?

Telefoniczna aplikacja będzie wyświetlać nam mapę terenu, co ułatwi jej przeglądanie. W końcu prościej jest przesunąć po ekranie palcem, niż manewrować gałkami. Ponadto nie mogło również zabraknąć muzycznej funkcjonalności. Urządzenie iDroid ponownie posłuży w grze jako odtwarzacz muzyczny i tutaj również przyjdzie nam z pomocą apka, dzięki której w prosty sposób będziemy mogli zarządzać utworami.

Myślicie, że jest to fajne uzupełnienie rozgrywki? Jeszcze tylko 6 dni do jednej z największych premier tego roku! Czekamy niecierpliwie.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/25/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-to-receive-companion-app-for-mobile-phones/

Tagi: